www.katalog-seo.eu

 

  

 


POLICEJNÍ OBLEČENÍ

V této kategorii naleznete dětské policejní oblečení s výšivkou POLICIE a dětské policejní softshellové oblečení s výšivkou POLICIE, ke každému výrobku si můžete za příplatek objednat výšivku navíc ( jméno, obec ), zdvojená kolena, spony na kšandy, náplety na nohavice nebo úpravu roll- up. Pokud míry Vašich dětí neodpovídají velikostním tabulkám, napište nám - prodloužíme, zkrátíme, rozšíříme nebo zúžíme :)

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, velikost, barvu nebo prostě produkt jen nesplňuje Vaše představy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Všechno zboží vyrábíme již od velikosti 62.


skladem novinka akce top produkt
DĚTSKÉ POLICEJNÍ MONTÉRKY
s výšivkou POLICIE
Nové dětské policejní montérky - 100% bavlna. Montérky mají 2 kapsičky na bocích,1 kapsičku na laclu na které je výšivka POLICIE  a reflexní proužky na nohavicích.Za příplatek si můžete objednat výšivku jména navíc (např. POLICAJT DAVID) , zdvojená kolena , náplety na nohavice nebo úpravu roll-up. Za příplatek si můžete objednat spony na kšandy (montérky jsou dodávány se zapínáním na knoflíky).
325 Kč

top produkt


DĚTSKÝ POLICEJNÍ KLOBOUČEK
s výšivkou POLICIE
Nový dětský policejní klobouček - 100% bavlna. Klobouček je opatřen nápisem POLICIE - za příplatek 60 Kč si můžete ke kloboučku objednat výšivku navíc - ( např . POLICAJT DAVID ) Velikost kloboučku odpovídá velikosti hlavičky v cm - objednávejte vždy alespoň o centimetr větší .   FOTO PŘIPRAVUJEME :)  
200 KčNové dětské montérky - 100% bavlna. V ceně soupravy je výšivka POLICIE na kapsičce kalhot.Za příplatek si můžete objednat výšivku jména navíc (např. POLICAJT DAVID) , zdvojená kolena , náplety na nohavice nebo úpravu Roll-up.Za příplatek si můžete objednat spony na kšandy (montérky jsou dodávány se zapínáním na knoflíky).V případě zájmu pište do poznámky k objednávce nebo na email :
650 Kč

novinka


Nová dětská souprava (s vestou) s výšivkou POLICIE - 100% bavlna Výšivka dle Vašeho přání je v ceně soupravičky. Za příplatek si můžete objednat zdvojená kolena , náplety na nohavice nebo úpravu Roll-up.V případě zájmu pište do poznámky k objednávce nebo na email : detska.svadlenka@seznam.cz   NYNÍ NOVINKA !!!  ZA PŘÍPLATEK VÁM ZATEPLÍME ZBOŽÍ FLEECEM - IDEÁLNÍ NA PODZIM A NA ZIMU  :) OBRÁZKY JSOU
650 KčNová dětská bunda - 100% bavlna. V ceně je nápis POLICIE na zadním dílu bundy.Za příplatek si můžete objednat výšivku jména navíc (např. POLICAJT DAVID).V případě zájmu pište do poznámky k objednávce nebo na email : detska.svadlenka@seznam.cz NYNÍ NOVINKA !!!  ZA PŘÍPLATEK VÁM ZATEPLÍME ZBOŽÍ FLEECEM - IDEÁLNÍ NA PODZIM A NA ZIMU  :) etska.svadlenka@seznam.cz   OBRÁZKY JSOU POUZE VZOROVÉ , BARVU I
325 KčDĚTSKÁ KŠILTOVKA - POLICIE
s výšivkou POLICIE
Dětská kšiltovka s výšivkou POLICIE ( černá ) nebo POLÍCIA ( zelená ). Nastavitelná na všechny dětské velikosti !!!
200 Kč

novinka

MzFhZD