www.katalog-seo.eu

 

  

 


RIFLE S VÝŠIVKOU NA PŘÁNÍ

V této kategorii naleznete dětské riflové oblečení s výšivkou na přání. Ke každému výrobku si můžete za příplatek objednat výšivku navíc ( jméno, přezdívka ), zdvojená kolena, spony na kšandy, náplety na nohavice nebo úpravu roll- up. Pokud míry Vašich dětí neodpovídají velikostním tabulkám, napište nám - prodloužíme, zkrátíme, rozšíříme nebo zúžíme :)

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, velikost, barvu nebo prostě produkt jen nesplňuje Vaše představy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Všechno zboží vyrábíme již od velikosti 62.


skladem novinka akce top produkt
DĚTSKÉ RIFLE S VÝŠIVKOU
výšivka na přání
Nové dětské RIFLE Rifle jsou opatřeny 2 kapsami na bocích a 1 kapsou na laclu. V ceně je výšivka na přání na kapsičce na laclu. Za příplatek si můžete objednat zdvojená kolena , náplety na nohavice nebo úpravu Roll-up. Za příplatek si můžete objednat spony na kšandy (rifle jsou dodávány se zapínáním na knoflíky).
460 Kč

novinka


DĚTSKÉ RIFLOVÉ ŠATY
s výšivkou na přání
Nové dětské riflové šaty Šatičky jsou na boku na zapínání - 2 knoflíčky, na PD je kapsička s výšivkou na přání.Za příplatek si můžete objednat výšivku jména navíc (např. HASIČKA JANA) .Za příplatek si můžete objednat spony na kšandy (šaty  jsou dodávány se zapínáním na knoflíky).
370 Kč

novinka


DĚTSKÁ RIFLOVÁ SUKNĚ
s výšivkou na přání
NOVÁ DĚTSKÁ RIFLOVÁ SUKNĚ S VÝŠIVKOU   V ceně je výšivka dle vašeho přání.
300 Kč

novinka

NWRmNzR